Upratovací vozík na kolieskach

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Kód: 5902808156604
33,90 €
Upratovací vozík na kolieskach
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Hračky, ktoré sú inšpirované realistickými predmetmi, by mohli spojiť príjemnú zábavu s užitočnou úlohou, napríklad prinútiť dieťa používať ich na domáce práce. Ak vám vaše batoľa rado pomáha pri upratovaní v dome, dajte mu vlastné vybavenie pozostávajúce z najdôležitejších prvkov, ktoré sú umiestnené v úžasnom vozíku. Všetko príslušenstvo, ktoré je súčasťou súpravy, je karbónovou kópiou svojich náprotivkov v plnej veľkosti, prezentovaných spôsobom vhodným pre deti. Tvary hračiek a tiež ich sfarbenie nabádajú k začatiu hry, vďaka čomu sa dieťa môže cítiť samostatnejšie a zrelšie, keď upratuje dom so staršími ľuďmi.

Súprava obsahuje:
- vozík
- parný čistič
- mop
- misku
- metlu
- lopatka na prach
- kefa
- mydlo
- sprej na rôzne povrchy

Hlavným prvkom upratovacej súpravy je vozík, ktorý je posadený na uľahčujúcich kolieskach. Vďaka týmto kolieskam má dieťa možnosť prechádzať s hračkami po celom dome a tiež to môže byť miesto, v ktorom sa dajú uložiť. Ďalšou dôležitou výhodou hračky je parný čistič, ktorý vydáva zvuky pripomínajúce skutočné utieranie prachu. Stačí ho napájať tromi kusmi 1,5 V batérií AA a stlačiť tlačidlo, ktorým sa hračka zapne. Príslušenstvo, ktoré uľahčuje vykonávanie domácich prác, umožní zapojiť dieťa do víkendového upratovania a kopírovať rodičov a starších súrodencov.

Vozík s hračkou naplnený rôznymi nástrojmi na upratovanie bude ideálny ako darček. Dieťa strávi čas šťastne pri zábave, naučí sa, ako správne zametať a umývať podlahu. Farebnosť súpravy je neutrálna, pozostáva z červenej, zelenej a bielej farby. Sme si celkom istí, že sa bude hodiť pre dievčatko aj pre chlapca. Rozmery hračiek sú prispôsobené ručičkám malých detí, vďaka čomu bude zábava veľmi pohodlná a jednoduchá. Materiál, ktorý bol použitý na výrobu hračky, je veľmi odolný, pevný a trvácny, a hlavne - bezpečný. Čistiaca súprava má certifikát CE, ktorý zaručuje, že hračka spĺňa požiadavky Európskej únie. Vozík s príslušenstvom je zabalený vo farebnej krabici typu kufríka, na ktorej vrchnej časti je umiestnené držadlo uľahčujúce prenášanie hračky.

Rozmery prvkov hračky:
- Vozík: 32 cm x 51,5 cm x 32 cm
- metla: 50 cm x 13,5 cm
- miska: 13,5 cm x 4,5 cm
- parný čistič: 13 cm x 14 cm

Rozmery balenia:

48 cm x 38 cm x 14,5 cmDodatočné parametre

Kategória: Vybavenie do kuchyne
Hmotnosť: 0.65 kg
Dĺžka tovaru v centimetroch: 40
Výška tovaru v centimetroch: 50
Šírka tovaru v centimetroch: 20
Celková hmotnosť v gramoch: 6666.67