Umelý vianočný stromček borovica 180 cm

Neohodnotené
Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY \ Ustawienia nowo dodawanego produktu.
Dostupnosť Objednané
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Kód: 5903802451566
59,90 €
Umelý vianočný stromček borovica 180 cm
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Umelý vianočný stromček môže bez problémov slúžiť niekoľko rokov a zároveň slúžiť mnohým generáciám.

Strom vyzerá ako skutočná, prírodná zimná borovica. Ihly sú vyrobené tak, aby nedochádzalo k náhodnému pichnutiu - nie sú tvrdé, no zároveň zostávajú tuhé. Zelené vetvičky sú husto umiestnené, vďaka čomu vianočný stromček pôsobí veľmi esteticky. Vianočný stromček má modulárnu štruktúru, čo mu dáva dve výhody navyše: rozložený vianočný stromček sa dá pohodlnejšie skladovať a po zložení iba krajných častí bez strednej získame nízky a rozložitý vianočný stromček, perfektný ako napr. jemnejší, poddimenzovaný ornament.

Moderný vianočný stromček nielen krásne vyzerá, ale je aj praktický. Položením na stabilný statív stojí pevne na zemi, možno ho jednoducho premiestniť do rôznych kútov nášho bytu. Vetvičky sú tuhé a dobre osadené, nebudú sa prehýbať pod váhou vianočných ozdôb. Zároveň sa dajú ľahko „prearanžovať“, aby sa zvýšila hustota vetvičiek na požadovanom mieste.


Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné stromčeky
Hmotnosť: 7 kg
Dĺžka produktov v CM: 35
Výška tovaru v centimetroch: 120
Šírka tovaru v centimetroch: 35
Celková hmotnosť v gramoch: 24500