Prenosná sada pre domácich majstrov

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Kód: 5904204757706
29,90 €
Prenosná sada pre domácich majstrov
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Súprava DIY sa skladá z veľkého množstva prvkov, ktoré určite poskytnú skvelú zábavu každému batoľaťu. Možnosť hrať sa na napodobňovanie domáceho majstra, t. j. otca alebo starého otca, v batoľati určite vyvolá pocit zodpovednosti. Hra s prezentovanou súpravou pozitívne ovplyvní rozvoj dieťaťa - jeho bystrosť, logické myslenie, kreativitu a manuálnu zručnosť.
Multifunkčná súprava náradia bola vyrobená z plastu, ktorý je zodpovedný za nízku hmotnosť jednotlivých prvkov. Dizajn hračky odkazuje na skutočné náradie, ktoré je skombinované s jednoduchými, neutrálnymi farbami - vďaka tomu sa dieťa bude cítiť ako skutočný domáci majster. Veľkou výhodou hračiek je skutočnosť, že ich rozmery sú prispôsobené detským rukám, čo výrazne uľahčuje ich používanie.
Taška, v ktorej je náradie umiestnené, má vonkajšie vrecká na jednotlivé prvky súpravy, vďaka ktorým bude mať malý kutil všetko, čo potrebuje, po ruke.
Vďaka taške, v ktorej sú zabalené, ich budete môcť po skončení práce vždy uložiť na svoje miesto a budú sa ľahko prenášať z miesta na miesto. Taška má nastaviteľný popruh, takže dĺžku popruhu môžete prispôsobiť výške svojho dieťaťa. Vŕtačka vydáva zvuky ako skutočná, môžete meniť smer otáčania vrtáka zo skrutkovania na odskrutkovanie. Dokonale vyprofilovaná, vďaka čomu padne do každej malej ruky.

Súprava sa skladá z 27 prvkov.

Sada obsahuje: 

- vrecko
- akumulátorová vŕtačka
- pílka
- kliešte
- kľúč
- uhlomer
- skrutkovač
- kladivo
- 3 vrtáky
- 4 skrutky
- 4 matice
- 2 drevá na zaskrutkovanie skrutiek

Rozmery balenia:
30 cm x 26 cm x 11 cm

Rozmery vŕtačky:
24 cm x 15 cm x 5 cm

Vŕtačka je napájaná dvoma 1,5 V batériami AA. Súprava je určená pre deti staršie ako 3 roky. Hračky majú certifikát CE a sú v súlade s normou EN 71. Súprava je zabalená vo farebnej krabici, takže je vhodná ako darček pre vaše dieťa.


Dodatočné parametre

Kategória: Pre malých kutilov
Hmotnosť: 1.4 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 29
Výška tovaru v centimetroch: 16
Šírka tovaru v centimetroch: 22
Celková hmotnosť v gramoch: 1701.33