Motokára s nafukovacími kolesami Monster čierna

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Kód: 5902808158271
169,90 €
Motokára s nafukovacími kolesami Monster čierna
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti


Motokáry s pedálmi sú vozidlá, ktoré boli vytvorené pre aktívne deti, ktoré nemôžu zostať na jednom mieste. To opisuje vaše dieťa, ktoré od prvých chvíľ života miluje pohyblivé hračky Go-Cart Monster mu urobí veľkú radosť. Štvorkolesové vozidlá sú fantastickou alternatívou pre rôzne typy bicyklov a kolobežiek a sú rovnako zábavné. Detská motokára zaručuje príjemne strávený čas vonku. Vďaka tomuto vozidlu budú výlety a dlhé prechádzky pre vaše dieťa atraktívnejšie a pre vás oveľa jednoduchšie.

Najdôležitejšie funkcie Go-Cart Monster:
-pevná a tvrdá konštrukcia
-prinášajúci pozornosť dizajn
-nastaviteľná dĺžka od sedadla po volant
-pomalý prevod
-dva smery jazdy vpred/vzad
-ručná brzda
-divoké pumpované kolesá

Originálna, biela motokára Go-Cart má veľa výhod. Toto vozidlo bolo osadené štyrmi divokými kolesami s dezénom, čo eliminuje možnosť prevrátenia takmer na nulu. Keď bola Go-Cart skonštruovaná, ručná brzda bola zabudovaná rovnako ako pomalý prevod a pumpované kolesá. Vďaka týmto vlastnostiam je Go-Cart nielen bezpečný, ale aj ľahko použiteľný. Na zlomenie stačí energicky potiahnuť rukou umiestnenou tesne nad pravým zadným kolesom. To je všetko, čo si musíte zapamätať, aby ste mohli začať svoju zábavnú cestu.

Keďže je vybavená pumpovanými kolesami, vodič môže používať svoju dvojkolesovú dráhu na rôznych povrchoch. O pohodlie pri jazde sa stará aj čierne široké polohovateľné sedadlo. Dĺžka na dosiahnutie pedálov je nastaviteľná a navyše má ergonomický tvar volantu. Vďaka všetkým týmto zariadeniam si prezentovaná motokára poradí so všetkými podmienkami. Vyskúšajte si ju sami!

Veríme, že by to bol fantastický darček pre niekoľkoročné dieťa, ktorý by ho povzbudil k tomu, aby trávilo viac času vonku. Samostatná jazda a manévrovanie s vozidlom urobí vaše dieťa samostatnejším a zodpovednejším.

Motokára Monster je určená všetkým starším ako 3 roky. Spĺňa všetky požiadavky na bezpečnú a pohodlnú hru a je označená certifikátom CE. Navyše jeho výroba je v súlade s normou EN 71. Detská motokára Go-Cart Monster bude fantastickým darčekom pre každé aktívne dieťatko. Toto vozidlo je zabalené v kreslenej krabici s návodom uľahčujúcim samostatné zostavenie všetkých prvkov.

Dôležité: v súlade s pokynmi výrobcu je maximálne zaťaženie Go-Cart 35 kg!

Rozmery motokáry Go-Cart:
- dĺžka: 94 cm,
- divoká: 55 cm,
- výška: 54 cm,
- sedadlo: Rozmery: 34 cm x 23 cm x 34 cm,
- volant: 21 cm,
- veľké koleso: 26 cm,
- malé koleso: 21,5 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Šlapacie vozidielka
Hmotnosť: 16.5 kg
Dĺžka tovaru v centimetroch: 30
Výška tovaru v centimetroch: 65
Šírka tovaru v centimetroch: 105
Celková hmotnosť v gramoch: 34125