Neohodnotené

Káva Milondo - Perry

Kávachuťou pripomína horkú čokoládu vylepšenú esenciami kandizovaného ovocia. Okrem lahodného espressa a moky vytvorí aj nesmierne hladké cappuccino.

Variant
Môžeme doručiť do:
30.9.2021 27.9.2021 Zvoľte variant
Objednané Skladom Zvoľte variant
Kód: MIL1041 MIL1042 Zvoľte variant
Značka: Milondo
13,90 € 23,90 € od 13,90 € –7 % –4 % až –7 % 12,90 € 22,90 € od 12,90 € 2,58 € / 100 g 2,29 € / 100 g
Kategória: Káva
Káva Milondo - Perry
13,90 € 23,90 € od 13,90 € –7 % –4 % až –7 %

Popis

Káva Milondo – Perry je majestátna a kompaktná zmes, 75% arabica a 25% robusta. Jeho veľkoleposť je korunovaná trochou príjemnej acidity. Chuť tejto výnimočnej kávy pripomína horkú čokoládu vylepšenú esenciami kandizovaného ovocia. Okrem lahodného espressa a moky vytvorí aj nesmierne hladké cappuccino.

Kávu vyrába: Zlaté Zrnko

Pôvod: Káva Perry je zmes 6 až 7 káv s pôvodom, 75% arabica a 25% robusta. Pôvod hlavnej zložky: Brazília. Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Praženie: stupeň 5 (1 – svetlé, 2 svetlé/stredné, 3 – stredné, 4 – stredné, 5 – stredné/tmavé, 6 – tmavé), krivka praženia na espresso

Použitie: espresso, moka

Mletie: stredné / stredne tvrdé zrno

Naša skúsenosť: Káva Milondo – Perry má expresívne chute kandizovaného ovocia, orieškov, s dochuťou horkej čokolády. Veľmi vhodná zmes pre kaviarne ktoré chcu ponúknuť nádhernú krému vďaka 25% podielu robusty, plné telo a zároveň veľmi chutnú a výraznú kávu.

Balíčky spoznaj: kávu Cézar nájdete aj v balíčku kávy: Spoznaj 5 káv na sladké espresso 1000g (Emília, Brazília, Cézar, Mária, Guatemala)

Dobrá rada: Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. Káva Cézar si vyžaduje stredne hrubé mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 3-4, závisí to od typu mlynčeka a jeho opotrebovania.  V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov).


Chuťový profil:

Ovocnosť: ●○○

Vyváženosť: ●●●

Horkosť: ●○

Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

Kofeín: ●●

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: