Drevený vláčik s dvomi vagónmi

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Kód: 5904665990209
19,90 €
Drevený vláčik s dvomi vagónmi
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Vláčiky, lokomotívy sú jednou z najlepších hračiek pre každé batoľa. Sú spojené s cestovaním, poznávaním pamiatok a sveta. Vláčik z kociek je dokonalou kombináciou učenia a zábavy. Hračka prispieva k rýchlemu rozvoju dieťaťa! Zlepšuje obratnosť a manuálne zručnosti, učí logickému mysleniu a trpezlivosti a podnecuje predstavivosť. Je čas na cestu vláčikom, ktorý si vytvorí samo!
Vláčik je vyrobený z drevených kociek rôznych tvarov. K lokomotíve môžete pripojiť vagóny a vytvoriť tak jeden vlak. Vpredu je šnúrka, aby ho dieťa mohlo ťahať za sebou. Kocky majú obdĺžnikové, trojuholníkové a kruhové tvary v rôznych farbách. Stimuluje zrak a hmat dieťaťa, ako aj manuálne a presné zručnosti. Kolieska vláčika sú pohyblivé, vďaka čomu možno hračku voľne presúvať a ťahať. Je na vašom dieťati, aby vytváralo spojenia a konštrukcie.

Hračka je vyrobená z kvalitného dreva a všetky prvky boli starostlivo vybrúsené a namaľované pestrými farbami s bezpečnými farbami. Drevené hračky sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poškodeniu, takže budú slúžiť celé roky v nezmenenom stave.

Rozmery lokomotívy:
10 cm x 7 cm x 12 cm

Dĺžka celého vlaku:
35 cm x 7 cm x 12 cm

Dĺžka šnúrky:
31 cm

Rozmery balenia:
35 cm x 8 cm x 12 cm

Hračka je určená pre deti staršie ako 3 roky. Je vyrobená z prírodných surovín, je veľmi odolná a predovšetkým bezpečná pre najmenších.Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 1.2 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 35
Výška tovaru v centimetroch: 8
Šírka tovaru v centimetroch: 12
Celková hmotnosť v gramoch: 560