Drevený kávovar so šálkami a sušienkami - ružový

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Kód: 5904665990544
36,90 €
Drevený kávovar so šálkami a sušienkami - ružový
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Kávovar je zariadenie, ktoré sa nachádza v čoraz väčšom počte domácností. Je preto zrejmé, že aj mladí ľudia si chcú vyskúšať prípravu lahodnej kávy. Rannú a popoludňajšiu kávu pre svojich blízkych môžu pripraviť profesionálne. Deti rady napodobňujú dospelých, počas takejto hry získavajú cenné zručnosti. Hračka bude stimulovať kreativitu vášho dieťaťa a rozvíjať manuálne zručnosti. Bude to ideálna hračka na stretnutia s rovesníkmi a organizovanie popoludňajšej kávy alebo večierka.

Súprava obsahuje krásny, ružový kávovar s nakreslenými jahodami. Nezaobídete sa ani bez príslušenstva. Dve šálky vám umožnia pozvať ďalšiu osobu na spoločné hodovanie, sušienky a káva budú chutiť každému dospelému, prečo ju neponúknuť s mliekom? Ideálna príležitosť na rozhovor.
Pri hre sa naučí, ako fungujú skutočné domáce spotrebiče, pohyblivé gombíky alebo ukazovatele pomôžu rozvíjať úchop a manuálne zručnosti. Hračka doplní aj kuchynskú súpravu alebo kaviareň. Batoľa bude mať viac príležitostí na hranie.

Drevený kuchynský robot bude alternatívou skutočného, takže sa nemusíte báť, že sa dieťa poreže. Najväčšou výhodou je, že súprava je vyrobená z dreva, čo zvyšuje bezpečnosť a komfort používania, ako aj trvanlivosť a odolnosť súpravy voči poškodeniu.

Rozmery kávovaru:
12 cm x 14 cm x 16 cm
- priemer: 22 cm
- výška: 19 cm

Hračka je určená pre deti staršie ako 3 roky. Hračka spĺňa normu EN71.


Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 3.2 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 22
Výška tovaru v centimetroch: 19
Šírka tovaru v centimetroch: 22
Celková hmotnosť v gramoch: 1532.67