Drevený domček pre babíky - Villa Nadia

Neohodnotené
Dostupnosť Objednané
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Kód: 5904665990896
149,90 €
Drevený domček pre babíky - Villa Nadia
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Plne vybavený drevený domček pre bábiky musí mať každá slečna vo svojej izbe. Rodinná hra a hra s bábikami patrí medzi obľúbené činnosti malých dievčatiek. Hračka vám umožní vytvoriť si vlastný jedinečný domček, ktorý si vaše dieťa môže vyzdobiť podľa vlastného vkusu. Konštrukcia domu je veľmi premyslená a šikovná. Domček môže byť krásnou ozdobou izbičky malej princeznej. Chata má moderný, decentný a skutočný vzhľad a je bohato vybavená.

Dispozícia vily je nasledovná:

-Prvé poschodie, kde je zboku kuchyňa s kúpeľňou s výťahom
-Na druhom poschodí je obývacia izba a hudobná miestnosť, kde je klavír a kruhové schodisko vedúce do podkrovia. Z izby je prístup na obrovský balkón, ku ktorému je pripevnená šmykľavka.
- Podkrovie s krásnou spálňou a poschodovou posteľou.

Všetky izby sú zariadené dreveným nábytkom. V kuchyni je všetko potrebné na prípravu jedál, stôl v tvare kvetu a dve stoličky v ružovej farbe. Všetky tieto prvky vytvárajú úžasnú atmosféru pre spoločné trávenie času. Na rovnakom poschodí sa nachádza kúpeľňa s vaňou, WC a umývadlom, krásne osvetlená LED diódami.

Na oddych najlepšie poslúži obývacia izba, ktorá sa nachádza na prvom poschodí, kde je pohovka a klavír, kde si môžete zahrať krásne melódie. Keď sa pozrieme do podkrovia, nájdeme spálňu s pohodlnou posteľou, stoličkou a lampou. Balkón na prvom poschodí je priestranný s dodatočne namontovanou šmykľavkou. Pod celou chatou je model s modrým jazierkom obklopený trávou. Vlastné kráľovstvo bábik vášho dieťaťa. Dievčatko sa bude môcť hrať vo vlastnom domčeku. Interiér a steny sú dokonale reprodukované ako v skutočnom dome a majú tlmené farby. Možnosti voľného usporiadania nábytku rozvinú predstavivosť a farebná schéma zdôrazní teplú, rodinnú atmosféru. Celý set je osvetlený teplým LED svetlom.

Drevený nábytok v súprave: klavír, dve stoličky, sedačka, stolík v tvare kvetu, lampa, vaňa, WC, slnečníky, gril, nočný stolík.

Rozmery:
- výška chatky: 90 cm
- výška prvého poschodia: približne 26 cm
- šírka: 87 cm
- hĺbka: 29 cm
- dĺžka šmykľavky: 40 cm
- balkón: 28 cm x 30 cm, výška zábradlia: 12 cm
- jazierko: 60 cm x 30 cm
- výška zdvihu: 24 cm, šírka: 11 cm
- stolík v tvare kvetu: priemer 11 cm
- vaňa: 19 cm x 11 cm x 8 cm
- rozmer grilu: 16 cm x 9 cm x 9 cm

Rozmery krabice:
96 cm x 37,5 cm x 18,5 cm

Hmotnosť s balením:
13,6 kg

Hmotnosť bez obalu:
12,4 kg

Podľa odporúčaní výrobcu je chatka Nadia určená pre deti staršie ako 3 roky. Prezentovaný set je vyrobený z ekologického a pevného materiálu, teda dreva. Použitie dreva pri realizácii projektu citeľne zvyšuje bezpečnosť a komfort používania kuchyne o niekoľko rokov veku, ako aj životnosť a odolnosť zostavy voči poškodeniu.


Dodatočné parametre

Kategória: Domček pre bábiky
Hmotnosť: 7.5 kg
Dĺžka produktov v CM: 96
Vek: 3+
Výška tovaru v centimetroch: 19
Šírka tovaru v centimetroch: 38
Celková hmotnosť v gramoch: 11552