Drevená vzdelávacia veža - panda

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Kód: 5904665990148B
14,90 €
Drevená vzdelávacia veža - panda
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Vzdelávacia pyramída Panda je klasická a viacgeneračná hračka pre najmenších. Pri hre vyčarí vášmu dieťaťu úsmev na tvári, prinesie mu veľa radosti a umožní mu tvorivo tráviť čas.
Farebná súprava kociek obsahuje 6 kusov zaoblených diskov rôznych veľkostí a vzorov. Úplne hore sa nachádza hlava rozkošnej žabky. V základni sa nachádza kolíček na nasadenie prvkov. Má polkruhový tvar, takže sa pri každom dotyku vyvažuje, čo sťažuje nasadenie bloku na kolík. Batoľa bude môcť vežu usporiadať do rôznych konfigurácií, čím si rozvíja predstavivosť. Uchopovaním blokov podporí rozvoj koordinácie ruka-oko a presnosti. Farby a vzory budú stimulovať zrak vášho dieťaťa.

Hračka je vyrobená z kvalitného dreva a všetky prvky boli starostlivo vybrúsené a namaľované živými farbami s bezpečnými farbami. Drevené hračky sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poškodeniu, takže budú slúžiť celé roky v nezmenenom stave.

Prvky súpravy:
- 6 zaoblených blokov
- polkruhová základňa
- hlava pandy

Rozmery pyramídy:
10 cm x 10 cm x 21 cm

Rozmery balenia:
11 cm x 10 cm x 22 cm

Drevená hra je určená pre všetky deti staršie ako 18 mesiacov. Hračka má certifikát CE a jej výroba je v súlade s platnou normou EN 71.Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 1.2 kg
Dĺžka tovaru v centimetroch: 22
Vek: 18m +
Výška tovaru v centimetroch: 10
Šírka tovaru v centimetroch: 11
Celková hmotnosť v gramoch: 403.33