Drevená vzdelávacia tabuľa 2v1

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Kód: 5904665991725
21,90 €
Drevená vzdelávacia tabuľa 2v1
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Drevená obojstranná tabuľa je skvelá hračka pre deti. Je skvelým pomocníkom pri prvých krokoch v učení sa počítania, poznávania písmen alebo učenia sa angličtiny. Prostredníctvom hry si vaše dieťa rozvíja manuálne zručnosti kreslením. Učí logickému mysleniu, ale aj základom, ktoré sú užitočné v neskoršej fáze vzdelávania. Každý prvok prekvapí svojimi návrhmi zaujímavej hry. Živé farby upútajú pozornosť dieťaťa a podporujú originálnu hru.
Tabuľa má dve strany. V drevenom ráme je 6 radov po 6 tehličkách, ktoré sa otáčajú okolo svojej osi. Na každej strane sa nachádza iný prvok. Batoľa sa môže učiť hláskovať veľké a malé písmená, spoznávať veci, ovocie alebo zvieratá, ktoré sa v angličtine začínajú na dané písmeno. Kocky postupne predstavujú celú abecedu a potom aj čísla v písomnej a obrázkovej podobe. Ideálna vec na podporu učenia sa angličtiny, číslic a písmen.
Na druhej strane sa nachádza biela tabuľa, na ktorú môžete pripevniť magnetky, ktoré sú súčasťou sady. Vaše dieťa môže riešiť jednoduché úlohy alebo vytvárať stavby a obrázky. Pero s gumou umožňuje kresliť a mnohokrát vymazať umelecké diela. Jednoduché činnosti a kresby mu už nebudú cudzie!

Hračka je vyrobená z kvalitného dreva a všetky prvky boli starostlivo vybrúsené a namaľované živými farbami s bezpečnými farbami. Drevené hračky sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poškodeniu, takže budú slúžiť celé roky v neporušenom stave.

Prvky súpravy:
- drevená doska
- magnety
- značka

Rozmery tabule:
31 cm x 25 cm x 20 cm

Rozmery jedného bloku:
3 cm x 3 cm x 3 cm

Rozmery balenia:
33 cm x 26 cm x 5 cm

Drevená doska je určená pre všetky deti staršie ako 3 roky. Hračka má certifikát CE a jej výroba je v súlade s platnou normou EN 71.


Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.8 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 33
Výška tovaru v centimetroch: 5
Šírka tovaru v centimetroch: 26
Celková hmotnosť v gramoch: 715