Drevená vzdelávacia kocka - 4v1

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Kód: 5904665990254
23,90 €
Drevená vzdelávacia kocka - 4v1
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti
Multifunkčná drevená vzdelávacia kocka poteší svojimi farbami a rozmanitosťou. Napriek zábave pomôže vášmu dieťaťu učiť sa. Nie je nič lepšie ako učiť sa hrou!
Hračka má osem povrchov: šesť bočných, horný a spodný. Každá z nich je iná a prekvapuje svojimi návrhmi zaujímavej hry. Veríme, že takýto výrobok určite pohltí aj tie najnáročnejšie deti. Vnútri si batoľa môže ukryť všetky svoje poklady.
Každá bočná stena má triedič s otvormi v tvare geometrických útvarov. Na stenách sa nachádzajú aj jednoduché operácie, ktoré pomôžu dieťaťu naučiť sa počítať. Každý geometrický útvar má na sebe vytlačené číslo od 1 do 12 a názvy v angličtine.
Na hornej strane sú farebné korálky v bludisku, hra s nimi pomôže rozvíjať manuálne zručnosti a logické myslenie vášho dieťaťa.
Na spodnej strane kocky sa nachádza prekvapenie! Hra s číslami so slonom, jedna osoba hádže kockou, posunie pešiaka o toľko bodov, koľko ukazuje kocka. Samozrejme, je to aj druh učenia, vyslovovaním čísel nahlas sa batoľa môže naučiť počítať do 30. Kto prvý dosiahne slona, vyhráva!

Hračka je vyrobená z kvalitného dreva a všetky prvky boli starostlivo vybrúsené a namaľované živými farbami s bezpečnými farbami. Drevené hračky sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poškodeniu, takže budú slúžiť celé roky v nezmenenom stave.

Prvky súpravy:
- vzdelávacia kocka
- drevené kocky
- šnúrka
- kocky
- 2 pešiaci

Rozmery hračky:
priemer: 16 cm
výška: 15 cm

Rozmery kocky:
približne: 4 cm x 4 cm

Rozmery balenia:
17 cm x 18 cm x 17 cm

Drevená hra je určená pre všetky deti staršie ako 3 roky. Hračka má certifikát CE a jej výroba je v súlade s platnou normou EN 71.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 2 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 18
Výška tovaru v centimetroch: 17
Šírka tovaru v centimetroch: 17
Celková hmotnosť v gramoch: 867