Drevená tabuľa na písanie 2v1

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Kód: 5904665990520
59,90 €
Drevená tabuľa na písanie 2v1
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Vaše dieťa bude môcť vytvárať vlastné obrázky, rozvíjať umelecké zručnosti. Tabuľu využije aj na učenie. Vďaka číslam a matematickým znakom na magnetke sa môže naučiť základné matematické operácie, ako je sčítanie, odčítanie a násobenie. Písmená umožnia vytvárať jednoduché slová. Náš výrobok bude rozvíjať vaše dieťa na rôznych úrovniach a bude dobrým pomocníkom pri učení a riešení úloh po skončení školy. Najmenším pomôže zlepšiť manuálnu zručnosť, učí prvé písmená a čísla a precvičuje pamäť. Zábava sa nikdy nekončí.

Tabuľa má dve plochy na kreslenie - bielu, určenú na používanie stierateľných pier, a zelenú, na ktorú možno pripevniť magnety. Magnetky predstavujú písmená a čísla. Je čas naučiť sa jednoduché činnosti a slová! Pre každé dieťato bude dokonalé spestrenie voľného času a skvelé učenie hrou.

Drevená konštrukcia je pre deti úplne bezpečná, stabilná a bez nebezpečných prvkov. Tabuľa je na skladacom ráme, takže po zložení zaberá málo miesta.

Balenie obsahuje:
- dosku
- magnetky písmená a čísla
- fixku s gumou

Rozmery prvkov hračky:
- celá tabuľa: 74 cm x 45 cm x 34 cm
- zásuvka: 38 cm x 38 cm x 3 cm
- písacia doska: 38 cm x 38 cm

Rozmery balenia:
78 cm x 47 cm x 6 cm

Podľa odporúčaní výrobcu je určená pre deti staršie ako 3 roky. Konštrukcia prezentovanej tabule je veľmi premyslená. Má certifikát CE a je zabalená v originálnej kartónovej krabici. Prezentovaná súprava bola vyrobená z ekologického a pevného materiálu, t. j. z dreva. Jeho použitie pri realizácii projektu citeľne zvyšuje bezpečnosť a komfort používania pre batoľatá, ako aj trvanlivosť a odolnosť súpravy voči poškodeniu.


Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne hračky
Hmotnosť: 4.1 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 78
Výška tovaru v centimetroch: 6
Šírka tovaru v centimetroch: 47
Celková hmotnosť v gramoch: 3666