Drevená sada nástrojov - skrutky, matice, kľúče a box

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Kód: 5904665990261
21,90 €
Drevená sada nástrojov - skrutky, matice, kľúče a box
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Súprava pre domácich majstrov urobí veľkú radosť každému batoľaťu. Naučí sa základné opravy, pričom bude napodobňovať domáceho majstra. Hra s predloženou súpravou pozitívne ovplyvní rozvoj dieťaťa - jeho bystrosť, logické myslenie, kreativitu a manuálnu zručnosť. Malý kutil môže pomocou prvkov vytvárať jednoduché konštrukcie a tráviť čas spoločne s otcom.
Hračka sa vďaka podlhovastému držadlu ľahko prenáša. Vďaka klasickému drevu a jeho odolnosti bola vždy veľmi obľúbená. Táto surovina vyzerá dobre v prírodnej farbe aj natretá. V tomto prípade má prírodnú farbu s bočnými hranami v sivej farbe s obrázkom medvedíka.
Nástroje majú rôzne farebné hroty. Celá súprava umožňuje spoločnú prácu a hru v garáži alebo na záhrade. Krútenie, odskrutkovanie, majstrovanie vám už nebude cudzie. Predstavivosť ho bude podnecovať k činnosti a poznávaniu nových vecí.

Súprava obsahuje:
- box
- kľúč
- skrutkovač
- kladivo
- skrutky a matice
- spojovacie dosky
- 4 pastorky

Prezentovaná súprava bola vyrobená z ekologického a pevného materiálu, ktorým je drevo. Jeho použitie pri realizácii projektu citeľne zvyšuje bezpečnosť a komfort používania, ako aj trvanlivosť a odolnosť súpravy voči poškodeniu.

Rozmery skrinky:
21 cm x 10 cm x 12,5 cm

Dĺžka náradia:
Približne 13 cm

Rozmery balenia:
21 cm x 10 cm x 13 cm

Podľa odporúčaní výrobcu je určený pre deti staršie ako 3 roky. Má certifikát CE a dodáva sa zabalená v originálnej škatuli s návodom na samostatnú montáž.


Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 1.2 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 22
Výška tovaru v centimetroch: 10
Šírka tovaru v centimetroch: 14
Celková hmotnosť v gramoch: 513.33