Drevená sada kociek

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Kód: 5904665990223
7,90 €
Drevená sada kociek
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Objavovanie sveta hrou je pre vaše dieťa ideálnou formou učenia a rozvoja. Kombinovanie, priraďovanie, podnety v podobe farieb pomôžu batoľaťu pri prvých krokoch v tomto pre neho veľkom svete. Drevené kocky sú nadčasovou hračkou, hrali sa s nimi nielen naši starí rodičia, ale aj my, naši rodičia a teraz aj naše deti.
Kocky mu ukážu postavičky z rozprávok a povolania, ktoré sa v súčasnosti vo svete vykonávajú. Bude si k nim môcť priradiť charakteristické oblečenie, detaily, vďaka ktorým bude ľahšie rozpoznávať ľudí. Súprava sa skladá z 9 kariet - spolu 18 postavičiek a 6 kociek.

O čom je hra?
V súprave nájdeme 9 kariet. Každá z nich má na oboch stranách vytlačený znak. Rovnaká situácia vyzerá na kvádroch, 6 stenách a každá predstavuje inú hlavu alebo trup. Úlohou batoľaťa bude priradiť ich k predlohe uvedenej na kartách.
Vyžaduje si to veľa sústredenia, predstavivosti a schopnosti logického myslenia. Takéto hry rozvíjajú vaše dieťa na mnohých úrovniach, vďaka čomu môže spoznávať tvary, farby a vzhľad postáv. Väčšina kariet zobrazuje postavy z rozprávok alebo súčasných povolaní.

Hračka je vyrobená z kvalitného dreva a všetky prvky boli starostlivo vybrúsené a namaľované živými farbami s bezpečnými farbami. Drevené hračky sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poškodeniu, vďaka čomu budú slúžiť dlhé roky v nepoškodenom stave.

Súprava obsahuje:
- karty s ukážkovými postavičkami
- 6 drevených štvorcových blokov

Rozmery jedného kvádra:
5 cm x 5 cm x 5 cm

Rozmery balenia:
22 cm x 15 cm x 6 cm

Súprava je určená pre všetky deti staršie ako 18 mesiacov. Všetky prvky sú vyrobené z certifikovaného, bezpečného materiálu najvyššej kvality.


Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.8 kg
Množstvo na hlavnom kartóne: 54 szt.
Vek: 18m +
Dĺžka tovaru v centimetroch: 22
Výška tovaru v centimetroch: 6
Šírka tovaru v centimetroch: 15
Celková hmotnosť v gramoch: 330