Drevená lokomotíva so zvieratkami

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Kód: 5904204759977
12,90 €
Drevená lokomotíva so zvieratkami
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Ideálna hračka pre deti, ktoré sa túžia učiť o svete okolo seba. Lokomotíva v kombinácii so zvieratkami zaujme batoľa a pomôže mu spoznať zvieratá, ktoré sa nachádzajú v našom prostredí, v zoologickej záhrade. Hračka pomôže dieťaťu zábavnou formou vysvetliť pôvod zvierat a ich zvyky. Každý z nás sa v detstve hral s lokomotívou. Je čas nasadnúť do vlaku plného dobrodružstiev so zvieratami! Hračka prispieva k rýchlemu rozvoju dieťaťa! Zlepšuje obratnosť a manuálne zručnosti, učí logickému mysleniu a trpezlivosti a podnecuje predstavivosť.

Každý vagón má tvar zvieratka a kolieska, vďaka ktorým sa môže presúvať z miesta na miesto a pohybovať sa po miestnosti. Možnosť odpojenia a pripojenia vagónikov umožňuje ich usporiadanie v rôznom poradí. Kto nastúpi do vlaku ako prvý - možno slon alebo zebra? Každý vagón má navyše svoje vlastné číslo, takže sa batoľa môže začať učiť počítať do 10.

Hračka je vyrobená z kvalitného dreva a všetky prvky boli starostlivo vybrúsené a namaľované živými farbami s bezpečnými farbami. Drevené hračky sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poškodeniu, takže budú slúžiť celé roky v nezmenenom stave.

Rozmery vláčika:
85 cm x 5 cm x 3 cm

Rozmery jedného vagóna:
6 cm x 5 cm x 3 cm.
36 cm x 21 cm x 4 cm

Drevený vláčik je určený pre všetky deti staršie ako 12 mesiacov. Hračka má certifikát CE a jej výroba je v súlade s platnou normou EN 71.


Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.8 kg
Množstvo na hlavnom kartóne: 60 szt.
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 36
Výška tovaru v centimetroch: 4
Šírka tovaru v centimetroch: 21
Celková hmotnosť v gramoch: 504