Drevená kuchyňa pre deti Merida

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Kód: 5903802452747
94,90 €
Drevená kuchyňa pre deti Merida
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Detská kuchynka Merida pre všetky detičky, ktoré rady varia a snívajú o akejkoľvek kuchyni, ktorú má ich mama. Spoločné varenie alebo veľké hostiny vytvorené vaším dieťaťom budú rozvíjať samostatnosť, kreativitu a predstavivosť vášho dieťaťa. Bude sa hrať na veľkého kuchára.

Rozmery bielej kuchynky Marika sú prispôsobené priemernej výške niekoľkoročných dievčatiek, čo zaručuje pohodlnú hru. A čo viac - šírka nábytku, ako aj množstvo prvkov, ako sú otváracie dvierka alebo pohyb na otáčanie, umožní variť spolu s malými prvkami. Vďaka tomu dieťa ľahšie pochopí pravidlá hygienickej práce. Hranie rolí, ktoré pozitívne hodnotí manuálne zručnosti a koordináciu dieťaťa.

Kuchynka má veľa značiek a dvierok, ktoré umožnia niekoľkoročným deťom rozvíjať ich motorické zručnosti a reflex uchopovania v rôznych tvaroch. Celá kuchynka je biela so sivými úchytkami. Pracovná doska má miestnu žltú farbu a nachádza sa na nej drez a horáky, na ktorých sa dajú variť nádherné jedlá. Nad drezom je namontovaná mikrovlnná rúra s otváracími dvierkami a požiarnymi značkami. Poličky pod ňou a skrinka s otváracími dvierkami vám umožnia uschovať fóliu a nakúpiť hrnce a potraviny. Celá súprava je vybavená skvelými prvkami, takže si môžete pripraviť raňajky. Skvele sa hodí do každého interiéru, najmä do detskej izby.

Prvky súpravy:
- mikrovlnná rúra
- drez
- skrinky a police
- horáky na varenie
- kuchynské príslušenstvo: dva hrnce, jeden s pokrievkou, korenie, imitácie potravín (vyprážané vajce, klobása, syr, toasty), príbor, špachtľa, hrnček, podnos, rukavica.
Podnos má otvory, do ktorých môžete vhodne umiestniť výrobky a príslušenstvo.

Rozmery kuchynky Merida a prvkov súpravy:
- výška kuchyne: 85 cm
- Výška po hornú časť: 1,5 m: 47 cm
- šírka kuchyne: 60,5 cm
- hĺbka kuchyne: 30,5 cm
- drez: 21 cm x 15 cm
- skrinka: 25,5 cm x 30 cm
- mikrovlnná rúra: 25,5 cm x 13 cm
- priemer horáka: 12 cm
- rozmery podnosu: 23 cm x 16,5 cm

Rozmery balenia:
70 cm x 34,5 cm x 17 cm

Hmotnosť s obalom: 8,5 kg
Hmotnosť bez obalu: 7,8 kg

Biela kuchynka Merida je v súlade s korekčnými odporúčaniami určená pre všetky dievčatá staršie ako 3 roky. Predmetná prezentácia kuchynky je veľmi dobre premyslená, čo možno pozorovať, konštrukcia otváracej skrinky a pohyblivé prvky podporujúce rozvoj motoriky. Svetlá kuchynka s príslušenstvom má certifikát CE, je zabalená v kartónovej krabici s návodom, ktorý uľahčuje samostatnú montáž.

Prezentovaná súprava bola vyrobená z ekologického a pevného materiálu, ktorým je drevo. Jeho použitie počas realizácie projektu výrazne zvyšuje bezpečnosť a komfort používania pre niekoľkoročné deti, ako aj odolnosť a odolnosť voči poškodeniu.


Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynky pre deti
Hmotnosť: 8.5 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 40
Výška tovaru v centimetroch: 75
Šírka tovaru v centimetroch: 20
Celková hmotnosť v gramoch: 10000
Stav: Nový
Značka vozidla: inna
Bohater: iné
Vek dieťata: 3 lata +
Materiál: Drewno
Séria: 7684