Detská drevená kuchynka s príslušenstvom - Bella

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Kód: 5903802452761
114,90 €
Detská drevená kuchynka s príslušenstvom - Bella
Neohodnotené
Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Až do 30 dní
Kvalitné a bezpečné
Kvalitné a bezpečné
Certifikát CE
Originálne a edukačné
Originálne a edukačné
Hračky pre všetky deti

Detská kuchynka Bella je ponukou pre všetky deti, ktoré rady varia a snívajú o vlastnej kuchyni. Spoločné varenie alebo veľké hostiny vytvorené vaším dieťaťom budú rozvíjať samostatnosť, kreativitu a predstavivosť vášho dieťaťa. Bude sa hrať na veľkého kuchára.

Rozmery bielej kuchynky Bella sú prispôsobené priemernej výške niekoľkoročných detí, čo zaručuje pohodlnú hru. A čo viac - šírka nábytku, ako aj množstvo prvkov, ako sú otváracie dvierka alebo otočné gombíky, vám umožnia variť spolu s vašimi malými kamarátmi. Vďaka tomu dieťa ľahšie pochopí pravidlá hygienickej práce. Hranie rolí má pozitívny vplyv na manuálne zručnosti a koordináciu batoľaťa.

Kuchynka má veľa gombíkov a dvierok, ktoré umožnia niekoľkoročným deťom rozvíjať ich motorické schopnosti a reflex uchopiť predmety rôznych tvarov. Celá kuchynka je biela so sivými gombíkmi a úchytkami. Stolová doska je biela, je na nej drez a horáky, na ktorých sa dajú variť nádherné jedlá. Nad drezom je umiestnená mikrovlnná rúra s otváracími dvierkami a dvoma gombíkmi. Poličky pod ňou a skrinka s otváracími dvierkami vám umožnia udržiavať poriadok a ukladať hrnce a potraviny. Celá súprava obsahuje skvelé prvky, vďaka ktorým si môžete pripraviť raňajky. Skvele zapadne do každého interiéru, najmä do detskej izby.

Prvky súpravy:
- mikrovlnná rúra
- drez
- skrinky a police
- horáky na varenie
- drevené kuchynské doplnky: drevené hrnce so sivými pokrievkami - 2 ks, príbory.

Rozmery kuchyne Bella a prvkov súpravy:
- výška kuchyne: 85 cm
- výška po vrch: 47,5 cm
- šírka kuchyne: 60 cm
- hĺbka kuchyne: 30 cm
- drez: drez: 13 cm x 13 cm
- skrinka: 25 cm x 31 cm
- mikrovlnná rúra: 25 cm x 14 cm
- priemer horáka: 12 cm

Veľkosť balenia:
Rozmery: 66 cm x 36 cm x 17,5 cm

Hmotnosť s obalom:

8,3 kg

Hmotnosť bez obalu: 

7,5 kg

Biela kuchynka Bella je v súlade s odporúčaniami výrobcu určená pre deti od 3 rokov. Dizajn prezentovanej kuchynky je veľmi dobre premyslený, čo je vidieť pri pohľade na jej konštrukciu zohľadňujúcu otváracie skrinky a pohyblivé prvky podporujúce rozvoj motoriky. Svetlá kuchynka s príslušenstvom má certifikát CE, je zabalená v originálnej kartónovej krabici s návodom na samostatnú montáž.

Prezentovaná súprava bola vyrobená z ekologického a pevného materiálu, ktorým je drevo. Jeho použitie pri realizácii projektu výrazne zvyšuje bezpečnosť a komfort používania kuchynky počas niekoľkých rokov, ako aj trvanlivosť a odolnosť súpravy voči poškodeniu.


Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynky pre deti
Hmotnosť: 8.3 kg
Vek: 3+
Dĺžka tovaru v centimetroch: 40
Výška tovaru v centimetroch: 70
Šírka tovaru v centimetroch: 20
Celková hmotnosť v gramoch: 9333.33
Stav: Nový
Značka vozidla: inna
Bohater: iné
Vek dieťata: 3 lata +
Materiál: Drewno
Séria: 7686